Budynek mieszkalny w Sadach

Budynek mieszkalny w Sadach

2014

  W ramach projektu realizowany jest kameralny budynek mieszkalny, wielorodzinny wraz z infrastrukturą techniczną. Budynek wyróżnia ciekawa architektura elewacji i prosta, modernistycna bryła. W ofercie Inwestora znalazło się 36 lokali mieszkalnych, o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań równej 1 981 mkw. Podpoznańskie Sady, gdzie realizowana jest inwestycja, są prężnie rozwijającą się miejscowością, w której swoje siedziby mają liczbe firmy międzynarodowe. Realizacja budownictwa mieszkalnego na tym terenie postępuje w ślad za rozwijającym się sektorem przemysłu.

Inwestor: S-Dom Deweloper Sp.z o.o.

Lokalizacja
Sady k./Poznania
Adres www
http://s-dom.pl
Biurowiec Puławska 543

Biurowiec Puławska 543

2014

 Planowana inwestycja powstanie na nieruchomości położonej w południowej części warszawskiej dzielnicy Ursynów tzw. „Zielonym Ursynowie”, tuż przy ul. Puławskiej - jednej z głównych ulic Warszawy, będącej jednocześnie drogą krajową nr 79. Projekt inwestycyjny zakłada realizację budynku biurowo – handlowo -  usługowego o trzech kondygnacjach naziemnych, w tym budowę jednokondygnacyjnego garażu podziemnego wraz z zagospodarowaniem terenu. Na każdej kondygnacji naziemnej zaprojektowano przestrzeń biurową typu „open space” do ewentualnego późniejszego podziału pod kątem potrzeb przyszłych użytkowników. Na parterze możliwe jest zlokalizowanie funkcji usługowo-handlowej z dostępem od strony zewnętrznej. Projekt inwestycyjny zakłada wybudowanie 64 miejsc postojowych w garażu podziemnym, w tym 28 miejsc zwykłych i 36 miejsc  w systemie parkowania wielopoziomowego. Powierzchnia działki na której realizowana będzie inwestycja to ponad dwa tysiące metrów kwadratowych, zaś w ofercie Inwestora znajdzie się ponad trzy tysiące metrów kwadratowych powierzchni biurowej do wynajęcia.

Inwestor: Forest Project Sp.z o.o. Sp.k.

Lokalizacja
Warszawa
Adres www
http://www.pulawska543.pl/
Casa Feliz - Szczęśliwy Dom       (etap I)

Casa Feliz - Szczęśliwy Dom (etap I)

2014- 2015

 Projekt realizowany na krakowskim Żabińcu to w swoim pierwszym etapie realizacja ponad siedmiu tysięcy metrów kwadratowych powierzchni mieszkaniowej, na sześciu kondygnacjach, dwóch budynków. W ofercie mieszkaniowej inwestora znajdzie się około stu sześćdziesięciu mieszkań. Całość założenia architektonicznego osiedla, według zamysłu architekta, opiera się na siatce kwadratów w której stworzono wnętrza wyeksponowane na słoneczne południe. Prawie połowa terenu inwestycji pozostanie powierzchnią biologicznie czynną, zapewniając mieszkańcom przyjazne otoczenie. Wraz z budową budynków mieszkalnych postępować będzie rozbudowa infrastruktury technicznej i dojazdów. Pod budynkami wykonany będzie także wielostanowiskowy garaż podziemny. Projekt architektoniczny obiektu wykonała krakowska pracowania Wizja Sp. z o.o. pod dyrekcją arch Stanisława Deńki. 

Inwestor: Casa Feliz A Sp. z o.o.

Lokalizacja
Kraków
Adres www
http://casafeliz.pl/
Rua Bonita (etap I i II)

Rua Bonita (etap I i II)

2012- 2014

 Rua Bonita czyli z języka portugalskiego ulica Śliczna, to wyjątkowy adres na mapie Krakowa. Niespełna 3 km od Rynku Głównego, w spokojnej, pełnej zieleni okolicy powstają nowoczesne i komfortowe mieszkania. Rua Bonita to idealne miejsce dla osób, które pragną mieszkać w zacisznej enklawie, a jednocześnie nie chcą rezygnować z bliskości atrakcji, jakie oferuje im centrum miasta. W kompleksie przy ulicy Ślicznej znajduje się ponad trzysta sześćdziesiąt lokali mieszkalnych rozłożonych na ponad osiemnastu tysiącach metrów kwadratowych powierzchni budynków. Mieszkańcy mają zapewnione komórki lokatorskie i miejsca postojowe w garażu podziemnym zlokalizowanym pod obydwoma budynkami. Dodatkowo w parterach zrealizowano lokale handlowo-usługowe. Nieruchomość gruntowa pod inwestycją ma powierzchnię ponad jednego hektara.

Inwestor: Rua Bonita Sp. z o.o.

Lokalizacja
Kraków, ul. Śliczna
Adres www
http://www.ruabonita.pl/
Grójeckie Centrum Logistyczne

Grójeckie Centrum Logistyczne

2011-2014

 Przy skrzyżowaniu dróg tranzytowych – drogi ekspresowej S7 i drogi krajowej nr 50, w podwarszawskim Słomczynie, nieopodal Grójca, powstaje wielofunkcyjny obiekt – centrum logistyczne, mieszczące magazyny, biura agencji celnych, biuro Oddziału Celnego oraz hotel i usługi gastronomii. Sam budynek to ponad pięć tysięcy metrów kwadratowych powierzchni komercyjnej, podzielonej między cztery budynki, zajmujące wraz z parkingiem teren siedmiu hektarów. Realizowany wraz z budynkiem, wielkopowierzchniowy parking przeznaczony jest dla ponad dwustu pięćdziesięciu samochodów ciężarowych, dla których zapewniony będzie także pełen serwis – usługi warsztatu i myjnia automatyczna. Grójeckie Centrum Logistyczne jest pierwszym obiektem w centralnej Polsce, którego jednym z priorytetowych celów jest sprostanie oczekiwaniom bezpieczeństwa kierowców i towarów podczas postoju. Dlatego też stopniowo wdrożone są wytyczne European Secure Parking Organization (ESPORG) – organizacji działającej na rzecz bezpiecznych parkingów w całej Europie. Projekt architektoniczny wykonała pracownia TechnoArch Sp.z o.o.

Inwestor: Grójeckie Centrum Logistyczne Sp. z o.o. Sp.k.

Lokalizacja
Słomczyn k. Grójca
Adres www
http://www.gclgrojec.pl